Ніч на Івана Купала

Купить билет онлайн 06.07.2017

Купить билет онлайн 07.07.2017

6 та 7 липня відбудеться масштабний етно-фестиваль "Ніч на Івана Купала"
У Sky Family Park на вас очікують: традиційні народні гуляння, театральне обрядове купальське дійство, рiзноманiтнi майстер-класси та виступи вiдомих українських виконавців
Вiдкрийте для себе чарiвний свiт купальськоi ночi, приймiть учать у народних гуляннях, а наступного дня пориньте у загадковий свiт японського свята Танабата Вдень –для дiтей та дорослих ми підготували майстеркласи з традицiйних українських та японських мистецтв, виступи народних колективiв, обрядового театру та інші розваги
Ввечерi на гостей очікує концерт за участi X-Rays, ТамДеМи, Мiстерiя, Мелешко бенд, А.Кондратюка та Люм'єр
Хедлайнерами фестивалю виступлять Катерина Бужинська, LAUD, LAMA та KAZKA
Проведiть цей вечiр разом з нами, поринувши у атмосферу купальського свята пiд звуки сучасної української музики.
Вартість квитка 6 та 7 липня -100 грн.
Купiвля квиткiв доступна на сайтi:
Організатор "Vetchinov producing centre"

Розклад активностей на етно-фестивалі "Ніч на Івана Купала"

06.07.2018 на Вас очікує:
11:00 - Майстер-клас по гончарству
12:00 - Майстер-клас по розпису пряників
13:00 – 14:30 - Виступ на сцені народного колективу
15:00 - Майстер-клас по розпису мехенді 
16:00 - Майстер-клас з виготовлення оберегів
17:00 - 17:50 - Театр «Купальские гуляния»
18:00 - Вiдкриття вечірньої програми фестивалю – балет Ukrainian Dance Company ASTI SCHOOL 
18:05 – 18:30 - Виступ ТамДеМи
18:35 – 19:05 - X-Rays
19:10 – 19:45 - Freak Ballet
19:50 – 20:25 - LUMIERE
20:00 – 20:15 - Оголошення результатiв конкурсу, вручення призiв вiд спонсорiв
20:35 – 21:10 - Виступ Катерини Бужинської
21:15 – 21:55 - Виступ LAMA
Після завершення 1 дня фестивалю веселощі продовжуються на території бару

07.07.2018 на Вас очікує:
11:00 - Майстер клас по виготовленню орігамі
12:00 - Майстер-клас по створенню екібани
13:00 – 14:30 - Виступ на сцені народного колектив
15:00 - Майстер-клас по розпису мехенді 
16:00 - Майстер-клас з каліграфії
17:00 – 17:20 - Виступ бон-одори, спільно з барабанами тайко
17:20 – 17:35 - Майстер-клас по бон-одори 
17:35 – 17:45 - Танці з глядачами
17:30 – 17:55 - Виступ ТамДеМи 
18:00 - Вiдкриття 2 дня вечірньої програми фестивалю – балет Ukrainian Dance Company ASTI SCHOOL 
18:00 – 18:30 - Sunnyband та Маргарита Мелешко
18:35 – 19:05 - Містерія
19:10 – 19:45 - Виступ А.Кондратюка
19:50 – 20:25 - Виступ LAUD
20:30 – 21:10 - Виступ гурту KAZKA 
21:20 – 22:00 - Закриття фестивалю (за участi Freak Ballet)
Після завершення фестивалю веселощі продовжуються на території бару