Press-release новой колекции RESERVED

Фестивальний сезон офіційно розпочався! Музика, стиль, індивідуальність та характер однаково важливі. Юлія Кучинська, одна з найвідоміших у Польщі знаменитостей соціальних мереж, також відома в Інтернеті як Maffashion, тепер є зіркою рекламної кампанії капсульної колекції Reserved. Її стиль отримав визнання в усьому світі і вважається свіжим, несподіваним та завжди гармонійним.

 

Фестивальна колекція Resrevedнасичена сильними кольоровими акцентами, виразними гаслами та модним віянням, які підкреслюють жіночу силу. Серед зручних образів, створених за вуличними мотивами та оригінальних костюмів атмосфери фестивалю, ми знайдемо як over-size моделі, так і елементи body-con, які підкреслюють форми тіла. Футуризм поєднується з ностальгією 90-х років, а спортивні елементи контрастують на фоні деніму та декоративної шнуровки.

Колекція Reserved "Desert Storm"забирає вас в безтурботний період відпустки, дозволяючи відпочити від шкільної або офіційної форми та порушити всі правила офіційного дрес-коду. Блузи з широкими кимоно-рукавами, потерті шорти і жилети в двох відтінках синього та сріблястого, а також елементи суконь, що притаманні військовому стилю, утворюють цілістний образ, який ідеально підійде в найгарячіші музичні дні року. Колекція вирізняється невеликою, але ретельно підібраною палітрою кольорів: відтінками стиглих апельсинів, класичним білим з контрастними чорними акцентами, пісочно-бежевим та кольором срібла. Незалежно від часових поясів та місць, пора підготувати власну карту фестивалю!

Press-release новой колекции RESERVED
Press-release новой колекции RESERVED

Мы рекомендуем: